Neden Blog Açtım?


İşte o hikaye şöyle başladı.
Yaklaşık 5 senedir grafikerlik yapmakta ve reklam şirketi işletmekteyken, bir gün dükkanıma giren bir hırsız, tüm hayatımı değiştirdi.

Kendi halinde ama piyasa da adı olan bir reklamcıydım. Hırsız girdikten sonra dükkanımı kapatmak zorunda kaldım. Yaklaşık 1 sene boyunca, evden farklı freelancer sitelerinde iş yaparak geçimimi sağladım. Bu sırada edindiğim fazlaca boş vaktimi, kendimi hep merak içinde olduğum yazılım ve sosyal pazarlama alanına yönelttim.

İlk başlarda online dersleri izlediğimde pek bir şey anlamıyordum fakat sonraları aslında benim gibi, 7 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir olan birinin, neden daha önce bu işe girmediğini sorgulayıp, kendime kızdım açıkçası.

İlk 2 aydan sonra farklı firmalara ve eşe dosta web sitesi hizmeti sağladım, kendi online yazılım şirketimi kurdum ve şu an aktif olarak satış ve pazarlama yapmaktayım.

Bunun yanında sosyal medya hesap yönetimine de el atınca, açıkçası eskiden çok takılmadığım sosyal medya platformlarında, aktif bir kullanıcı oldum istemeden.

Şimdi ise sosyal medyada tanık olduğum olaylar ve hayat hikayelerimden oluşan bu blogu açmak için bir adım atmam gerektiğini düşünerek, bu yazıyı yazıyorum.

Size tavsiyem sıkı takibe alın, çok şey konuşulacak burada.

Your reaction?
Fantastik Fantastik
1
Fantastik
Mükemmel Mükemmel
1
Mükemmel
İlginç İlginç
0
İlginç
Eksik Eksik
0
Eksik
Berbat Berbat
0
Berbat
Aşık Oldum Aşık Oldum
0
Aşık Oldum
Eğitici Eğitici
0
Eğitici
Bilemedim Bilemedim
0
Bilemedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in